logo3.jpg

"Poczytajmy przy choince" cykl spotkań grudniowych

W grudniu odbył się cykl spotkań organizowanych przez bibliotekę pod tytułem "Poczytajmy przy choince.  Były to piękne, pełne wrażeń dni. Każdego dnia opowieści bożonarodzeniowe czytali zaproszeni goście. Wójt Gminy Iłowo-Osada Pan Sebastian Cichocki wspólnie z Panią Barbarą Berg- Kierowniczką Referatu Edukacji, Zdrowia, Kultury, Sportu i Promocji- czytali dzieciom z klasy 2A i 2B ze Szkoły Podstawowej w Iłowie-Osadzie. Wiceprzewodnicząca Rady Gminy Iłowo-Osada Pani Dorota Kacperowska czytała dzieciom z Gminnej Świetlicy Socjoterapeutyczne oraz dzieciom z klasy 1 ze Szkoły Podstawowej w Narzymiu. Członkowie Środowiskowego Domu Samopomocy Caritas wysłuchali opowiadania czytanego przez Radną Panią Lidię Kuchcińską. Ostatniego dnia do przedszkolaków z grupy "Biedronek" I "Motyli" zawitała "Mróweczka" razem z Panią Wiolettą Kochańską. W filii biblioteki w Białutach dzieciom ze Szkoły Podstawowej w Białutach czytała nasza bibliotekarka Pani Bogusia Lewkowicz oraz wychowawczyni Pani Agnieszka Janiszewska.